TNC Sport
na sprzedaż

TNC Sp. z o.o.

Dzień dobry!

Z wielkim żalem i smutkiem wystawiamy na sprzedaż powołaną w 2016 roku spółkę TNC.
Została ona powołana do świadczenia usług w zakresie organizacji i obsługi technicznej imprez sportowych z naciskiem na imprezy
biegowe, nordic-walking, rowerowe, itp. Rynek sportowy to ogromne możliwości dla firm działających w tej branży.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dlaczego sprzedajemy?

Powód jest banalnie prosty - brak czasu. Spółka została powołana przez trzech wspólników specjalizujących się w różnych branżach (sport, technologie, logistyka), co za skutkowało nieoczekiwanym rozwojem. Od początku firma była traktowana jako "działalność dodatkowa". Każdy ze wspólników (członków zarządu) ma swoje stałe zajęcia i niestety nie możemy poświęcić spółce więcej uwagi.

Kto jest klientem TNC?

Spółka ma szeroki wachlarz usług i możliwości. Podstawowe to: świadczenie usług podmiotom (organizowanie, obsługa techniczna, elektroniczny pomiar czasu podczas imprez sportowych) oraz autorskie projekty (cykliczne imprezy biegowe). Dodatkowe usługi to między innymi: sprzedaż odzieży sportowej i trofea sportowe oraz usługi poligraficzne i marketingowe. Klientami są różne firmy i instytucje, ale także indywidualne osoby - zawodnicy, sportowcy.

Ile mogę zarobić?

Zysk jest zależny od wielu czynników i nie da się go jednoznacznie określić. My nie nie mamy czasu zająć się rozwojem firmy tak jak byśmy chcieli, ale ktoś, kto ma na to czas, dostaje od nas gotową do działania i wielkiego rozwoju firmę, która już teraz przy minimalnym nakładzie pracy przynosi określone zyski, a dzięki temu, że jest to spółka z o.o. nie ma żadnych miesięcznych kosztów stałych.

Co tak naprawdę sprzedajemy.

Poniżej kilka podstawowych informacji co sprzedajemy i w jakiej formie.

Spółka z o.o.

Sama spółka z historią oraz rozpoznawalna marka TNC Sport.

TNC Sport jest rozpoznawalną marką głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, która cieszy się dobrą opinią wśród zawodników i kontrahentów. Obecnie usługi świadczone są na terenie województwa zachodniopomorskiego, głównie powiat gryficki i powiaty przyległe.
Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wśród zawodników, a nasze autorskie imprezy oraz imprezy obsługiwane przez nas, odbierane i komentowane są bardzo pozytywnie.

Sprzęt

Sprzęt niezbędny do obsługi technicznej oraz przeprowadzenia imprez sportowych.

W skład naszego zaplecza wchodzi między innymi: nowej generacji sprzęt do elektronicznego pomiaru czasu firmy Gepard (skrzynka pomiarowa, najcieńsza na rynku mata pomiarowa 4 metrowa, zestaw 4 anten pomiarowych, elektroniczny zegar), laptop Dell z procesorem i5 oraz oprogramowaniem niezbędnym do przeprowadzenia pomiaru czasu na zawodach, pawilon 3x3m ze stołem, agregat prądotwórczy 800W, pompowana brama startowa 4x3m oraz inne drobniejsze akcesoria takie jak chipy, windery, banery, itp.

Imprezy

Umowy na obsługiwane usługowo imprezy oraz autorskie wydarzenia.

Co roku jesteśmy partnerem technicznym kilku imprez, które obsługujemy w zakresie przygotowania i obsługi technicznej (włącznie z pomiarem czasu).
W ofercie mamy także autorskie  imprezy, które odbywają się cyklicznie i są rozwijane, co przekłada się na zwiększoną frekwencję zawodników.
Dostajesz więc gotowe, przygotowane imprezy na których już tylko zarabiasz.
Podzielimy się także pomysłami rozwoju i planowanymi nowymi imprezami.

Materiały PR

Wraz z firmą przekazujemy wszystkie zebrane do tej pory materiały, projekty.

Projekty wszystkich ulotek, plakatów, wydarzeń, logo oraz materiały z imprez (zdjęcia, filmy). Wszystkie należą do nas i przygotowywane były przez nas, więc nie jesteś zależny od jakiś agencji reklamowych. Możesz je wykorzystywać w dowolnym celu marketingowym.
Przekazujemy także stronę internetową (serwer, domena, certyfikat SSL, konto e-mail), profile na facebooku i fanpage.

Sponsorzy

Osoby i firmy zainteresowane wsparciem sportowców.

Oddajemy także swoich sponsorów, którzy wspierali i wspierają nasze imprezy.
Wśród nich jest producent wody mineralnej, bank, producent odżywek  czy agencja ubezpieczeń.
Przekazujemy informacje o dotychczasowych działaniach i pole do rozmów nowego zarządu z potencjalnymi sponsorami.

Kontakty

Ważną rzeczą są także odpowiednie kontakty, które również przekazujemy.

Wypracowane rabaty w różnych hurtowniach (odzieżowych, produkujących trofea sportowe, drukarnie, itp).
Mamy kontakty z instytucjami i osobami które z nami współpracują, a w razie potrzeby przedstawimy im nowy zarząd osobiście.

Wśród nich są instytucje państwowe oraz największe w regionie stowarzyszenia sportowe.

Portfolio TNC Sport

Imprezy sportowe.

Czym się zajmujemy

Zakres usług.

Podstawowe usługi świadczone przez TNC Sp. z o.o.

Naszym celem jest dostarczanie niezbędnych narzędzi do przygotowania i przeprowadzenia kompleksowej organizacji zawodów i imprez sportowych. Jesteśmy grupą osób, która łącząc swoje pasje daje gotowe rozwiązania w zakresie organizacji i obsługi imprez sportowych.
Zapewniamy kompleksową i profesjonalną organizację lub obsługę niemal każdej imprezy sportowej.
Dysponujemy odpowiednim sprzętem, doświadczeniem, zapleczem technicznym, a także kompetentną kadrą, która posiada odpowiednie wykształcenie i umiejętności do świadczenia takich usług.


Spółka ma szeroki wachlarz usług i możliwości. Podstawowe to: świadczenie usług podmiotom (organizowanie, obsługa techniczna, elektroniczny pomiar czasu na imprezach sportowych) oraz autorskie projekty (cykliczne imprezy biegowe).
Dodatkowe usługi to między innymi: sprzedaż odzieży sportowej, trofea sportowe (puchary, medale, itp) oraz usługi poligraficzne i marketingowe.
Firma podzielona jest na cztery "działy":
Pomiar czasu, Organizacja imprez, Trofea sportowe, Odzież i akcesoria, Treningi, Obsługa medialna.Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się pełna oferta.

www.tncsport.pl

Nasze imprezy

Oprócz świadczenia usług podmiotom zewnętrznym, TNC Sport posiada w swoim portfolio także imprezy autorskie.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz opiniami i komentarzami zawodników na naszych fanpage na facebooku.


Militarny bieg przeszkodowy - Operacja Kajtur:
https://www.facebook.com/operacja.kajtur/


Leśna Liga Biegowa (corocznie, 4 imprezy w roku):
https://www.facebook.com/LLB.TNC/


Półmaraton Bażyna (corocznie):
https://www.facebook.com/PolmaratonBazyna/

Zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań, dopytywania o szczegóły, chętnie na wszystkie odpowiemy.